Schneider 4x40A 30 mA Trifaze Kaçak Akım Rölesi EZ9R05440
Stok Kodu
EZ9R05440
Barkod Kodu
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Saat 15:00'a Kadarki Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilir
Temel
[In] Nominal Akım 40 A
Hominal Kesme Ve Kapama Kapasitesi 500 A
Kutup Tanımı 4P
Nominal Koşullu Kısa Devre Akımı Easy9 Mcb: 3000 A 40 A
Nötr Konum Sol
Şebeke Tipi Ac
Toprak Kaçağı Hassasiyeti 30 Ma
Toprak Kaçağı Koruma Sınıfı Type Ac
Toprak Kaçağı Koruması Zaman Gecikmesi Anlık
Ürün Grubu Easy9 Rccb
Ürün Serisi Easy9
Ürün Ya Da Bileşen Tipi Residual Current Circuit Breaker (Rccb)
Sınıflandırma
Bağıl Nem 95-95 % -De 55-55 °C
Depolama Ortam Koşulları -40-85 °C
Ip Koruma Derecesi Ip20
Kirletme Derecesi 2 'E Uygunıec 61008-1
Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı -5-60 °C
Standartlar Iec 61008-1
Tropik İklim 2
Ürün Sertifikaları Ce
Genel Özellikleri
[Ue] Nominal Çalışma Voltajı 400 V Ac 50 Hz
[Ui] Nominal Yalıtım Voltajı 440 V Ac
[Uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı 4 Kv
9 Mm Vida Adımı 4
Bağlantılar - Terminaller Tünel Tipi Terminal (Üst Veya Alt) 1-25 Mm² Esnek
Tünel Tipi Terminal (Üst Veya Alt) 1-35 Mm² Sert
Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu Üst: Evet
Derinlik 72 Mm
Elektrik Dayanıklılığı Ac: 2000 Cycles 400 V Ac 50 Hz
Genişlik 72 Mm
Hedeflenen Ülke Turkey
Kesinti Akımı 250 A
Kontak Konum Göstergesi Evet
Kontrol Tipi Geçiş
Mekanik Dayanıklılık 5000 Cycles
Montaj Desteği Dın Rayı
Montaj Tipi Takılabilir
Renk Gri (Ral 7035)
Rezidüel Akım Açma Teknolojisi Gerilim Bağımsız
Sıkma Torku 3.5-3.5 N.M Üst Veya Alt
Sistemde Cihazın Yeri Çıkış
Şebeke Frekansı 50 Hz
Yükseklik 82 Mm
Boyutlar(cm)
3.6 x 3.6 x 7.2
Ağırlık(Kg)
0.39
Garanti Bilgisi
18
Ürün Özellikleri
Amper
40
Kutup
4
mA ( Mili Amper)
30mA
Anma Akımı : 40 Amper
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schneider 4x40A 30 mA Trifaze Kaçak Akım Rölesi EZ9R05440 Schneider 4x40A 30 mA Trifaze Kaçak Akım Rölesi EZ9R05440 en ucuz fiyatlarla ElektrikMalzemeleri’nde! Kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı Schneider 4x40A 30 mA Trifaze Kaçak Akım Rölesi EZ9R05440 satın almak için hemen sayfamızı ziyaret edin. EZ9R05440