Schneider OffGrid Taşınabilir Güç İstasyonu 500, 230V, 517Wh PPS500-GR
Stok Kodu
PPS500-GR
Barkod Kodu
PPS500-GR
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Ürün Ya da Bileşen Tipi Portable power station
pil tipi Li-Ion (Lityum-İyon)
Battery capacity in Wh 517 W.h
Lineer direnç (1) 12...30 V DC, 10 A, (200 W)
(1) 190...265 V AC, 0,65 A,
Number of output connectors (2) SCHUKO CEE 7, 230 V ,AC(500 W) 50 Hz, sinüs dalgası
(3) USB tip A, 5 V ,DC, 2,4 A(12 W)
(1) USB type C, 5...20 V ,DC, 3 A(60 W)
(1) USB type C quick charge, 5...12 V ,DC, 3 A(18 W)
(2) DC5521, 12 V ,DC, 5 A
(1) wireless charging,DC(15 W)
(1) car cigaratte lighter port, 12 V ,DC, 10 A(120 W)
Ürün serisi Schneider OffGrid
USB Charging Port USB tipi A + C
Tamamlayıcı
Renk Black and green
yükseklik 250 mm
Genişlik 200 mm
Derinlik 204 mm
Ürün Ağırlığı 5,5 kg
ürüne özel uygulama For Caravan/Camping Power Supply
Mobile wireless charging
Ürün Sertifikaları CE
Tedarik Edilen Ekipman AC cable
1 car charging cable
Kullanım kılavuzu
Battery capacity in Wh 517 W.h 500+ cycles with 80% capacity
Maksimum Konfigüre edilebilir Güç (Watts) 749 W
Minimum illuminance 185 lux
Ortam
IP Koruma Derecesi IP40
Depolama Ortam Koşulları -20…70 °C
-20…70 °C
Charging temperature 0…40 °C
-0…40 °C
Discharging temperature -10…40 °C
-10…40 °C
Paketleme üniteleri
Unit Type of Package 1 PCE
Paketteki birim sayısı 1
Package 1 Height 32,7 cm
Package 1 Width 23,8 cm
Package 1 Length 32,2 cm
Paket ağırlığı (Lbs) 7,1 kg
Sözleşme garantisi
Garanti (ay olarak) 24
Cihazlarınıza güç verirken aynı anda şarj ederek bağlantıda kalmanızı sağlayacak 3 yol.
Önde gelen rakiplerin benzer modellerinden daha hafif (yayın tarihi itibariyle 2024).
Akıllı cihazları şarj etmek için ekstra kabloları ortadan kaldıran kablosuz şarj pedi
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Schneider OffGrid Taşınabilir Güç İstasyonu 500, 230V, 517Wh PPS500-GR Schneider OffGrid Taşınabilir Güç İstasyonu 500, 230V, 517Wh PPS500-GR en ucuz fiyatlarla ElektrikMalzemeleri’nde! Kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı Schneider OffGrid Taşınabilir Güç İstasyonu 500, 230V, 517Wh PPS500-GR satın almak için hemen sayfamızı ziyaret edin. PPS500-GR